Çaj Harmonizues për Femra BIO

Përbërësit: Mantel zonje (32%), barishte yardhe, barishte tërshëre jeshile, gjethe hithre, xhenxhefil, çantë bariu, balsam limoni, mirta limoni, mente. Nga bujqësia organike.

15 Filtera x 1,8g

€4.20

Çmimi i rekomanduar

Kënaqësi harmonizuese për trupin dhe shpirtin, e përshtatur për funksionet e organizmit femëror.
15 Filtera x 1,8g

MËNYRA E PËRDORIMIT

Hidhni 200 ml ujë të vluar mbi qesen e filtrit në një filxhan ose gotë dhe lëreni të qëndrojë për 5 minuta, në varësi të shijes tuaj. Pasi të keni hequr qesen e çajit, çaji bimor është gati. Mund ta ëmbëlsoni sipas dëshirës.